Main image

Naujienos

"Jaukių namų"gimtadienis

"Jaukių namų"gimtadienis

Mieli bičiuliai,
Jūs tikriausiai žinote, kad šią gegužę mums sukanko 8 metai? Todėl geguės 15d. (penktadienį) visus savo bičiulius sukvietėme į įspūdingą ir ypatingą gimtadienio šventę, kur skambėjo "Mėtų arbatos muzika", atliekama nuotabaus balso savininkės Mildos Arčikauskaitės!
Jai gitara pritarė klasikinės gitaros virtuozas Tiago Morin iš Portugalijos.

"Jaukūs namai" vyko į Kiniją

"Jaukūs namai" vyko į Kiniją

Šių metų kovas buvo labai sėkmingas ir vaisingas mums: dalyvavome net dviejuose parodose Kinijoje - Šanchajuje ir Pekine.
Įdomu buvo nuvykti į Kiniją, o taipogi pristatyti savo kūrinius bei šalį.
Itin džiugu buvo tai, kad kinai labai teigiamai įvertino mūsų kūrinius ir po šių kelionių galime drąsiai teigti, kad "Jaukių namų" gerbėjų yra visame pasaulyje, ne tik Europoje, JAV, Australijoje bet ir plačiojoje Azijoje!

Naujienos pavasariui

Naujienos pavasariui

Mieli Bičiuliai,
Kveičiame užsukti pas mus į svečius ir pamatysite,  kike naujo sukūrėme Jums!
Taip pat, neseniai dalyvavome dovanų parodoje Nordstil Hamburge, kurioje ne tik pristatėme savo kūrinius, bet ir užsisakėme stilingų gaminių!
Todėl sekite mūsų naujienas. Jas siuniame elektroniniu paštu (užsisakyti naujienas galite mums atsiuntę pageidavimą į kimono@takas.lt).
Taip pat sekite Jaukių namų puslapį Facebook'e: Salonas Jaukūs namai  www.facebook.com/salonas.jaukusnamai

"Jaukių namų" Kalėdos

"Jaukių namų" Kalėdos

Mielieji, jau pats laikas susirūpinti ir pasirūpinti kalėdinėmis dovanėlėmis bičiuliams, draugams, giminaičiams bei šeimos nariams.
Kaip ir kiekvienais metais, mes stengiamės Jus nudžiuginti kažkuo ypatingai nauju, netikėtu ir nematytu.Kad Jūsų džiaugsmui nieko netrūktų! 

Daugiau "Kalėdinių naujienų" rasite "Lino gaminiuose" ir mūsų Facebook puslapyje "Salonas Jaukūs namai"

1 2 3 4 5