Main image

Naujienos

Gintaras kitaip

Gintaras kitaip

Mieli bičiuliai,
Su džiaugsmu pranešame, jog nuo šiol mūsų Salone "Jaukūs namai" galite įsigyti unikalių Baltijos gintaro papuošalų su riešutmedžiu ir sidabru!

Vienybė muzikoje

Vienybė muzikoje

Mieli bičiuliai,
Norime Jus pakviesti gegužės 27d.17val į Labdaros koncertą Kauno Filharmonijoje "Vienybė muzikoje"
Šis koncertas skirtas Lietuvos valstybingumo 100-mečio paminėjimui, o surinktos lėšos bus skiriamos Labdaros ir paramos fondui Rugutė, kuris rūpinasis vaikais, sergančiais onkologinėmis ligomis.
Į šį koncertą atvyksta Vienos-Gifu choras iš Gifu prefektūros (Japonija), 2 solistai ir dirigentas. Kartu su Kauno miesto choru ir Kauno simfoniniu orkestru jie atliks L.val Beethoveno 9-ąją simfoniją d-mol. op 125 ir japonų autorių kūrinius.
Įėjimas nemokamas.

Japonų grožio ir puikios savijautos paslaptys

Japonų grožio ir puikios savijautos paslaptys

Mieli Bičiuliai,

Norime Jus pakviesti į pokalbį apie japonų sveikatos ir puikios savijautos paslaptis, kuris vyks vasario 21d. (trečiadienį) 18val. mūsų Salone.
Išgirsime naujų faktų apie neturistinę Japoniją, jų papročius ir mitybos įgūdžius. Ragausime įvairios japoniškos arbatos, o taip pat išgirsime daug naujos informacijos apie Dr.Ohhira sukurtas maisto papildų formules.
Nuo šiol mūsų Salone galima įsigyti Jūsų pamėgtų ir įvertintų Dr.Ohhira produktų - geriamo kolageno, probiotikų, Kampuku muilo bei kremo su probiotikais.
Kviečiame mus aplankyti!

Grafikos meno paroda

Grafikos meno paroda

Kviečiame visus bičiulius kartu atidaryti grafikės Indrajos Raudonikytės meno parodą
"Žalios žalios žolyno akys".
Parodos atidarymas vyks š.m. sausio 25d (ketvirtadienį) 18,00val. Salone "Jaukūs namai"

1 2 3 4 5