Main image

Naujienos

Japonijos kultūros festivalis

Japonijos kultūros festivalis

Mieli bičiuliai, š.m. rugsėjo 4-6d. Litexpo parodų centre Vilniuje vyks grandiozinis renginys - IV-asis Japonijos kultūros festivalis ir Europos bonsai kongresas.
Visas tris dienas svečiai, atvykę iš daugiau nei iš 30 šalių, rodys savo sugebėjimus, demonstruos tradicinius Japonijos menus, skambės džiazas, vyks fotografijos koliažo kūrimas bei dizaino mugė.
Pilną programą galite rasti čia www.japanfest2015.lt
Salonas "Jaukūs namai" yra šio renginio draugas ir rėmėjas, todėl visus mielai kviečiame susitikti Litexpo parodų centre Vilniuje pirmą rugsėjo savaitgalį!

"Jaukūs namai" vyko į Kiniją

"Jaukūs namai" vyko į Kiniją

Šių metų kovas buvo labai sėkmingas ir vaisingas mums: dalyvavome net dviejuose parodose Kinijoje - Šanchajuje ir Pekine.
Įdomu buvo nuvykti į Kiniją, o taipogi pristatyti savo kūrinius bei šalį.
Itin džiugu buvo tai, kad kinai labai teigiamai įvertino mūsų kūrinius ir po šių kelionių galime drąsiai teigti, kad "Jaukių namų" gerbėjų yra visame pasaulyje, ne tik Europoje, JAV, Australijoje bet ir plačiojoje Azijoje!

Naujienos pavasariui

Naujienos pavasariui

Mieli Bičiuliai,
Kveičiame užsukti pas mus į svečius ir pamatysite,  kike naujo sukūrėme Jums!
Taip pat, neseniai dalyvavome dovanų parodoje Nordstil Hamburge, kurioje ne tik pristatėme savo kūrinius, bet ir užsisakėme stilingų gaminių!
Todėl sekite mūsų naujienas. Jas siuniame elektroniniu paštu (užsisakyti naujienas galite mums atsiuntę pageidavimą į kimono@takas.lt).
Taip pat sekite Jaukių namų puslapį Facebook'e: Salonas Jaukūs namai  www.facebook.com/salonas.jaukusnamai

"Jaukių namų" Kalėdos

"Jaukių namų" Kalėdos

Mielieji, jau pats laikas susirūpinti ir pasirūpinti kalėdinėmis dovanėlėmis bičiuliams, draugams, giminaičiams bei šeimos nariams.
Kaip ir kiekvienais metais, mes stengiamės Jus nudžiuginti kažkuo ypatingai nauju, netikėtu ir nematytu.Kad Jūsų džiaugsmui nieko netrūktų! 

Daugiau "Kalėdinių naujienų" rasite "Lino gaminiuose" ir mūsų Facebook puslapyje "Salonas Jaukūs namai"

1 2 3 4 5