Main image

Naujienos

Sukurta nauja Kalėdų kolekcija

Sukurta nauja Kalėdų kolekcija

Norime Jums visiems pranešti, kad mūsų Salone gausu kalėdinių naujienų- nuostabiai jaukių lino gaminių, keramikos kūrinių bei nauja ir šilta "Cinnamons Concept" kolekcija iš Rygos.
Tai stilingi bei šilti aksesurai ir drabužiai stilingoms damoms.
O norintieji kasdieną jausti "Jaukių Namų" pulsą, kviečiame prisijungti prie mūsų svetainės Feisbuke : Salonas Jaukūs Namai.Jį kiekvieną dieną pildome nuotraukomis, įspūdžiais bei konkursais!
O visų puikiausia - atvykti pas mus, išsirinkti dovanas, pasimėgauti puodeliu japoniškos arbatos. Tiems, kurie gyvena toliau, siunčiame linkėjimų bei pranešame, kad visas prekes siunčiame paštu. Kalėdos jau netrukus, todėl suskubkite!!!

Kimono demonstravimas

Kimono demonstravimas

Kiekvienas žinote,  kad mūsų įmonės pavadinimas "Kimono", kad jis buvo pasirinktas tarsi atsitiktinai prieš 22 metus. Bet, yra sakoma, gyvenime atsitiktinumų nebūna. Mes pernai pagaliau nuvykome į Japoniją ir ja susižavėjome.
Tai šalis, iš kurios turime daug ko mokytis. Nuostabus jų maistas, drabužiai, seno ir naujo deriniai ir daug kitų aspektų.
Iš paskutinės kelionės parsivežėme tikrą, rankomis siūtą kimono, kurį demonstruosime Salone iki spalio pabaigos!

Dovanų paroda Osakoje

Dovanų paroda Osakoje

Ką tik sugrįžome iš tolimos kelionės į labai artimą šalį - Japoniją.
Ten vėl dalyvavome Dovanų parodoje, kur pristatėme savo išskirtinius lino gaminius, pasakojome apie Lietuvą bei Kauną.
Esame sužavėti japonų nuoširdumu, paprastumu bei dosnumu.
Šioje nuotraukoje mūsų puiki komanda, kuri uoliai darbavosi, kad žinia apie Lietuvą, Kauną ir liną pasiektų japonų širdis!

Japonijos kultūros festivalis

Japonijos kultūros festivalis

Mieli bičiuliai, š.m. rugsėjo 4-6d. Litexpo parodų centre Vilniuje vyks grandiozinis renginys - IV-asis Japonijos kultūros festivalis ir Europos bonsai kongresas.
Visas tris dienas svečiai, atvykę iš daugiau nei iš 30 šalių, rodys savo sugebėjimus, demonstruos tradicinius Japonijos menus, skambės džiazas, vyks fotografijos koliažo kūrimas bei dizaino mugė.
Pilną programą galite rasti čia www.japanfest2015.lt
Salonas "Jaukūs namai" yra šio renginio draugas ir rėmėjas, todėl visus mielai kviečiame susitikti Litexpo parodų centre Vilniuje pirmą rugsėjo savaitgalį!

1 2 3 4 5