Search
Filters
Close
Vaizdavimo būdas
Rūšiavimas
Rodyti po puslapyje

Lino juvelyrika

Lino ir pusiau brangių akmenų kūriniai puikiai dera prie mūsų “Jaukių namų” stilistikos bei natūralumo pojūčio.

Meno paroda “Fragmentai”

Jaunos menininkės Salomėjos Jurėnaitės meno kūrinių paroda “Fragmentai”, sukurti jos praktikos liaudies buities muziejuje metu. Salomėja yra Dailės gimnazijos abiturientė, laisvai kalbanti ne tik angliškai, bet ir japoniškai, savo kūryboje ieško Japoniją ir Lietuvą jungiančių sąsajų. “Fragmentai” – pirmoji jos personalinė paroda. Tai piešiniai, eskizai, atspaudai, bei darbai, atlikti mišria technika. Šios parodos eksponatai parduodami.

Vaza “Paukštelis”

Tai gali būti saldaininė, cukrinė arba dėžutė papuošalams. Bet kokiu atveju ji papuoš Jūsų interjerą arba bus puiki, vienetinė dovana!

Laikrodis “Laimės valandos”

Skaičiuokite laiką stilingai! Esame tikri, kad šis laikrodis puikiai papuoš Jūsų svetainę, biurą ar kabinetą ir netgi taps tarsi paveikslu.Jis stebuklingas tuo, kad jį puošiantys magnenukai gali keisti savo vietas! Populiariausia prekė!

Šilko papuošalai

Rankų darbo, marginti augaliniais dažais, šie papuošalai neturi analogų. Kiekvienas kitoks ir kiekvienas savaip gražus. Spalvos – švelnios pastelinės.

“Laimiaragis”

Tai skulptūra - laimės talismanas, kuris neparduodamas. Tai “Jaukių namų” laimę teikiantis herojus, kuris įsitaisęs “Jaukių namų” vitrinoje.

Naujienlaiškis