Paieška
Filters
Close

Apie mus

"Kimono" – išskirtinis ir kitoks linas

Įmonė "Kimono" įkurta 1993 metais. Tai nedidelė šeimos kapitalo įmonė, kuriai vadovauja savininkė Dalia Kavaliauskienė. Kūrybinis ir vadybinis darbas patikėtas dukrai Astai. Bendradarbiaudami su talentingais menininkais ir architektais mes sukuriame išskirtinius ir kitokius lino gaminius.

Bet apie viską iš eilės.

Pradėjome nuo rankomis siuvinėtų lino gaminių eksporto į Švediją ir Daniją. Bėgant laikui keitėsi užsakovai ir užsakymų apimtys. Nuo 2000m. pradėjome dalyvauti tarptautinėse "Dovanų ir Interjero" parodose Frankfurte (Vokietija), Birmingeme (Didžioji Britanija) ir Osle (Norvegija) su "Kimono-exclusive linen" prekės ženklu. Parodose pristatydavome aukščiausios kokybės klasikinius lino gaminius. Mūsų gaminiai pasiekė Skandinaviją, Vokietiją, Austriją, Šveicariją, D.Britaniją, Andorą, Graikiją, JAV, Kanadą bei Japoniją.

Laikui bėgant sulaukėme nemažo Lietuvos interjero dizainerių ir architektų susidomėjimo. Atsirado naujas iššūkis– mums žūtbūt reikia naujo įkvėpimo bei naujos stilistikos.

 

Salonas "Jaukūs namai"- jauki vieta jaukiems žmonėms

2007m. gegužės 30d. centrinėje kareivinių pastato nišoje šventėme Salono "Jaukūs Namai" įkurtuves.

Ilgai atmintyje išliks dienos prieš įkurtuves. Kol daiktai dar nebuvo sudėlioti, sunku buvo įsivaizduoti galutinį rezultatą. Bet paskutinę dieną, kai viskas atsistojo į savo vietas, vaizdas pranoko lūkesčius. Tai tikri jaukūs namai! Viskas, nuo mažiausio daiktelio iki baldų, primena namus. Rami atmosfera, tyli muzika, skliautuotos lubos, autentiškų plytų sienos sudaro puikią erdvę lino gaminiams, dailiai sudėtiems ant lentynų, sukabintiems ant kabyklų ar ant kopėčių. Taip pat akis patraukia apšviesta meno kūrinių, aksesuarų bei atvirukų vitrina, kurioje tokia įvairovė, kad net akys raibsta. Ant sienų kabo meno kūriniai, kurių ekspozicija dažnai keičiama.

Taigi, jau keliolika metų praėjo nuo įkurtuvių "Jaukiuose Namuose", bet atrodo, kad žymiai daugiau. "Jaukūs Namai" pateisino savo vardą. Mūsų bičiuliams galime pasiūlyti ne tik ramią aplinką, bet tokius gaminius, kokių jie neras niekur kitur. Jaukūs Namai kiekvieno sezono metu atrodo vis kitaip. Keičiama viskas - nuo lininių užuolaidų vitrinoje, iki vos ne visų gaminių lentynose. Keičiasi metų laikai, keičiamės ir mes...

Dar vienas labai svarbus Jaukių Namų bruožas yra tai, kad juose svečiuojasi labai jaukūs žmonės, kurie ilgainiui tampa mūsų bičiuliais, beveik namiškiais. Dėl šios bičiulystės, noro būti kartu ir dalintis, "Jaukiuose Namuose" pradėjome organizuoti renginius, susitikimus, koncertus į kuriuos kviečiame savo bičiulius.

Mes pasirengę ne tik pasiūlyti tai, ko yra lentynose, bet netgi tai, ko jose nėra - sukurti kažką ypatingo specialiai Jums.

Sunku keliais žodžiais nupiešti tą gyvenimą, kuris vyksta "Jaukiuose Namuose". Sakoma, kad verčiau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti....

Tad laukiame visų ir iki greito pasimatymo "Jaukiuose Namuose",

Dalia ir Asta

Naujienlaiškis