Search
Filters
Close
Vaizdavimo būdas
Rūšiavimas
Rodyti po puslapyje

Liemenė Unique

Žymios latvių dizainerės Hannos Antros Pujenos ypatingi kūriniai Lietuvoje tik “Jaukiuose namuose”! Ši dizainerė ir jos vadovaujami mados namai kuria moteriškai moteriai arba “Femme Femme”. Aukščiausios kokybės moheros, vilnos skraistės, liemenės, kepurės, šalikai įkvėpti Prancūzijos ir Art Deco stilistikos.

Saldus gintaras

Ypatingas suvenyras iš Baltijos pajūrio. Net juvelyrai nustemba, kad šis gintaras nėra tikras. Tai rankų darbo saldainis iš ekologiškų medžiagų, ypatingo skonio ledinukas.

Suvenyrai Kauno žydų bendruomenei

Kuriame išskirtinius kūrinius su įstaigų, organizacijų, firmų logotipais. Tai servetėlių komplektai, levandų pagalvėlės ir stalo takeliai. Pakuojame į dovaninius skaidrius maišelius. Tai puiki dovana ir priminimas klientams apie Jus!

Kepuraitės

Lengvos, elegantiškos ir šiltos "Cinnamon Concept" prekės ženklo kepuraitės tik mūsų salone Lietuvoje! Keturi skirtingi modeliai, virš dvidešimties įvairių atspalvių - kiekviena atras skirtą jai. Jei manote, kad kepurės Jums iš viso netinka, užsukite pas mus ir mes įrodysime priešingai. Jei manote, kad kepurės skirtos dėvėti tik žvarbią žiemą, mes paneigsime tai. Pamatę, kokios žavingos tampate su šiuo aksesuaru, panorėsite su juo nesiskirti ir pavasarį ir netgi vasarą prie jūros.... Todėl jas pamatysite mūsų lentynose ne tik žiemą, bet ir vasarą. Užsukite! Sudėtis - 50% merino vilna, 50% aukščiausios kokybės akrilanas.

Naujienlaiškis