Search
Filters
Uždaryti
Vaizdavimo būdas
Rūšiavimas
Rodyti po puslapyje

Levandų pagalvėlės

Levandų pagalvėlės – populiariausias “Jaukių namų” praktiškas suvenyras. Dydis 14X14 (cm), viduje pagalvėlė, prikimšta šviežiais levandų žiedais. Malonus ir švelnus aromatas puikiai tiks vaikų kambaryje, miegamajame, vonioje ar spintoje. Gaiviai kvepės apie 5-6 metus. Be sintetinių kvapų.

Lininės rankinės su laumžirgiais

Lininės rankinės su siuvinėtais laumžirgiais puikiai derės prie Jūsų įvaizdžio nuo pat ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Lengva, talpi, užsegama užtrauktuku ir su pamušalu. Įvairūs spalviniai sprendimai tiek audinio, tiek siuvinėjimo.

Lininiai rankšluosčiai

Minkštinto, 100% lino rankšluosčiai puikiai tinka voniai, saunai, paplūdimiui. Greitai džiūsta, teigiamai veikia odą. Įvairių faktūrų bei spalvų. Dydžiai 100X140 (cm); 50X70 (cm) ir 40X40 (cm)

Mažojo Princo lapė

Rankų darbo lininis žaislas Lapė buvo sukurtas skaitant “Mažajį Princą” ir iš karto užkariavo mūsų mažųjų gerbėjų simpatijas. Pas mus Mažojo princo lapės būna įvairių spalvų: natūralaus lino, raudonos, violetinės, melsvos, pilkos ir oranžinės. Išsirink savąją lapę!

Sofos pagalvėlės su nuotraukomis

Jei pageidaujate įdomios dovanos, mes sukursime Jums dekoratyvines sofos pagalvėles su šeimos nario ar draugo nuotrauka. Kartu aptarsime spalvinius dizaino sprendimus ir tai taps unikalia bei nepamirštama dovana.

Staltiesė su levandomis

Vienetinė, 100% lino staltiesėlė su siuvinėtomis levandomis kampuose. Standartinis dydis 100X100 (cm). Ji patogi tuo, kad galima tiesti kampu ant bet kokio stalo, ir tampa akcentu. Taip pat siūlome stalo takelius 40X140(cm), staltieses 140X140, bei bet kokio Jūsų pageidaujamo dydžio. Spalviniai variantai – kaip nuotraukoje, bei pieno baltumo ir natūralaus lino.

Naujienlaiškis