Paieška
Filters
Close
Vaizdavimo būdas
Rūšiavimas
Rodyti po puslapyje

Natūralaus lino romanetės su rožytėmis 120 x 120 cm

Pagal Jūsų langų dydį bei namų stilių kuriame linines romanetes (pakeliamas užuolaidas). Siuvinėjimo elementai, proporcijos bei spalviniai sprendimai gali būti individualūs. Nurodykte mums savo lango nišos išmatavimus ir atsiųskite juos bei nuotrauką mūsų kontaktiniu el.pašto adresu ir mes sukursim romanečių ar užuolaidų dizainą su kainos pasiūlymu.

85,00€

Staltiesė su levandomis 100 x 100 cm

Vienetinė staltiesė su levandomis, pagaminta iš 100% lino, papuoš kiekvieną interjerą, bei tiks ant bet kokio stalo dydžio. Standartinis dydis 100X100 (cm), bet galime pagaminti pagal Jūsų stalo išmatavimus reikiamą dydį. Staltiesės kraštas neapsiūtas nėriniais. Priimame užsakymus specialiems išmatavimams.

45,00€

Levandų pagalvėlė "Laumžirgis"

Levandų pagalvėlės – populiariausias “Jaukių namų” praktiškas suvenyras. Dydis 14X14 (cm), viduje pagalvėlė, prikimšta šviežiais levandų žiedais.

9,00€

Lininės patalynės komplektai su siuvinėjimu

šbandykite minkštinto lino patalynę ir miego kokybė Jus nustebins! Esame pastebėję, kad žmonės miegoję gryno lino patalynėje, nenori jokios kitos. Vasarą vėsina, žiemą - apgobia šiluma, švelniai masažuoja ir sveikatina. Pasižymi antibakterinėmis ir antialerginėmis savybėmis.Kas gali būti geriau?

Kreiptis dėl užsakymo

Lininio tinklo užuolaidos su laumžirgiais

Lengvos, peršviečiamos lininio tinklo užuolaidos - mūsų populiariausia prekė. Jos keičia kambarį akimirksniu. Filtruoja saulės spindulius, bet yra peršviečiamos.

Kreiptis dėl užsakymo

Servetėlės "Žiema" 14X14 natūralaus lino

Servetėlės su nėriniais gali būti naudojamos stalo dekorui - po puodeliu, taure ar žvake. Komplekte 6 vnt.

15,00€

Staltiesė "Etno" 100 x 100 cm

Vienetinė staltiesė su siuvinėtu raštu, sukurtu pagal lietuvių tautinius drabužius, pagaminta iš 100% lino, papuoš kiekvieną interjerą, bei tiks ant bet kokio stalo dydžio. Standartinis dydis 100X100 (cm), bet galime pagaminti pagal Jūsų stalo išmatavimus reikiamą dydį. Spalviniai variantai: pieno baltumo ir natūralaus lino. Staltiesės kraštas neapsiūtas nėriniais.

45,00€

Levandų pagalvėlė "Linksmasis katinas" balta

Dar gaivesnė levandų pagalvėlė, nes sukūrėme ją iš tinklinio lino, kuris puikiai praleidžia levandų aromatą!

9,00€

Meškutis su rankšluostuku "Levandos"

Viena iš populiariausių mūsų prekių - meškutis su keičiamu rankšluostuku bus puiki dovana vaikui ar suaugusiam.

30,00€

Filter by:

Clear All
Nuo: 0,00€ Iki: 90,00€
0 90
Naujienlaiškis