Search
Filters
Close
Vaizdavimo būdas
Rūšiavimas
Rodyti po puslapyje

Kietieji šampūnai

“Solidu” kietieji šampūnai ir plaukų kondicionieriai puikai tinka kelionėms, nes galima vežtis rankiniame bagaže, taipogi jie yra ekologiški, iš draugiškų gamtai medžiagų bei supakuoti į popierinę dėžutę. Be plastiko, be vandens. Pagaminta Lietuvoje.

Lininės romanetės

Pagal Jūsų langų dydį bei namų stilių kuriame linines romanetes (pakeliamas užuolaidas). Siuvinėjimo elementai, proporcijos bei spalviniai sprendimai gali būti individualūs.

Staltiesė su nėriniu

Vienetinė, 100% lino staltiesė su rankų darbo peltakiu bei plačiu (13cm) lininiu nėriniu aplink. Standartinis dydis 100X100(cm). Ji patogi tuo, kad galima tiesti kampu ant bet kokio stalo, ir tampa akcentu. Taip pat siūlome stalo takelius 40x140 (cm) bei bet kokio Jūsų pageidaujamo dydžio. Spalviniai variantai – pieno baltumo ir natūralaus lino.

Staltiesė su laumžirgiais

Vienetinė, 100% lino staltiesėlė su siuvinėtais laumžirgiais. Standartinis dydis 100X100 (cm). Ji patogi tuo, kad galima tiesti kampu ant bet kokio stalo, ir tampa akcentu. Taip pat siūlome stalo takelius 40X140(cm), staltieses 140X140, bei bet kokio Jūsų pageidaujamo dydžio. Spalviniai variantai – pieno baltumo ir natūralaus lino.

Prijuostė "Etno"

Prijuostė, dekoruota etno motyvu. 100% linas, minkštintas.

Naujienlaiškis