Paieška
Filters
Close
Vaizdavimo būdas
Rūšiavimas
Rodyti po puslapyje

Laikrodis “Laimės valandos”

Skaičiuokite laiką stilingai! Esame tikri, kad šis laikrodis puikiai papuoš Jūsų svetainę, biurą ar kabinetą ir netgi taps tarsi paveikslu.Jis stebuklingas tuo, kad jį puošiantys magnenukai gali keisti savo vietas! Populiariausia prekė!

120,00€

“Laimiaragis”

Tai skulptūra - laimės talismanas, kuris neparduodamas. Tai “Jaukių namų” laimę teikiantis herojus, kuris įsitaisęs “Jaukių namų” vitrinoje.

Kreiptis dėl užsakymo

Žvakidė Angelas A

Rankų darbo vienetinė žvakidė – židinys „Angelas“. Aukštis 18cm.

Kreiptis dėl užsakymo

Žvakidė Angelas B

Rankų darbo vienetinė žvakidė – židinys „Angelas“. Aukštis 18cm.

Kreiptis dėl užsakymo

Suvenyrinis Angelas

Pieno baltumo keramikinis angelas gali atpti ne tik laimės talismanu, eglutės žaisliukiu ar suvenyru iš Lietuvos. Aukštis 10cm. Komplekte 2 vnt.

8,00€

Suvenyrų komplektas

Laimės, sėkmės, sveikatos, vilties palinkėjimai reikalingi visus metus. Todėl prie dovanos pridėkite malonų laimės palinkėjimą draugui, kolegai, bičiuliui ir dovana taps daug kartų įsimintinesnė, o Jūsų santykiai šiltesni. Komplekte 5 vnt. Užsakomieji. Norintys užsisakyti šiuos suvenurų komplektus, kreipkitės kontaktiniu el.paštu.

Kreiptis dėl užsakymo

Žvakidė aromaterapijai su paukšteliais

Keramikinė žvakidė iš akmens molio masės - ne tik meno, bet ir funkcionalus, kūrinys. Suteiks norimą aromatą, bei atgaivins orą. Vienetinis kūrinys. Aukštis 25cm.

35,00€
Naujienlaiškis