Paieška
Filters
Close
RSS

Naujienos

Kelionė į Japoniją -2019 m. lapkričio 24 d., sekmadienis
“Jaukių namų” direktorė Asta šiais metais jau šeštą kartą lankėsi Japonijoje. Pirmas kelionės tikslas – dalyvauti dovanų parodoje Kansai regione, susitikti su užsakovais, pristatyti naujus lino gaminius ir kviesti klientus aplankyti mūsų šalį. Pasibaigus parodai kelios dienos buvo skirtos apžvalginėms ekskursijoms po Kobės ir Udži miestus. Po to – įvairūs susitikimai Tokijuje. Lietuvos Respublikos ambasadoje priėmė ambasadorius G. Varvuolis, Japonijoje- Lietuvos draugystės asociacijos būstinėje susitikta su prezidentu p. Mizuno. Vizitas užbaigtas apsilankymo senojoje Japonijos sostinėje Kamakuroje, aplankant Č.Sugiharos kapą.
Lino kelias pristatytas Japonijos ambasadoriui -2019 m. rugpjūčio 14 d., trečiadienis
Jau turbūt esate girdėję, kad mus lanko ypatingi svečiai, kad po mūsų skliautais skamba japonų, anglų, rusų, prancūzų ir vokiečių kalbos. Nieko nuostabaus, juk mes "Jaukūs namai", atviri visiems ir kiekvienam. Vieną rugpjūčio priešpietę mus aplankė Japonijos ambasadorius p.Shiro Yamasaki su p.Yuko. Mes jiems surengėme išsamią lino edukaciją. Lino kelias, arba lino kančia, nepaliko abejingų mūsų svečių. Jie dar labiau pamilo ne tik lietuvių liaudies dainas, bet ir liną!
Dvyliktasis „Jaukių namų“ gimtadienis -2019 m. rugpjūčio 5 d., pirmadienis
„Jaukių namų“ įkurtuves šventėme 2007m. gegužės 30d. Neatsitiktinai esame gimę šv.Petronėlės, linų globėjos, dieną. Dvylika – lemtingas skaičius. Dvylika mėnesių, dvylika Zodiako ženklų. Dvyliktais mūsų gyvavimo metais pas mus įsikūrė mitinis laimę nešantis herojus – Laimiaragis. Su jo atėjimu į mūsų pasaulį prasidėjo ypatinga, laimės era. Kūrybinė energija generuoja daug laimės ir laisvės. Šiai dvylikos metų gimtadienio progai paminėti sukvietėme pačius artimiausius mūsų draugus, ilgamečius „Jaukių namų“ geros valios ambasadorius, tuos žmones, kurie visada su mumis, kuriems mūsų kūryba teikia džiaugsmą ir jie dalijasi juo su kitais. Šie žmonės – mūsų atrama ir stuburas. Todėl šią šventę nutarėme skirti jiems. Patiesėme raudoną kilimą ir kekvienam iš jų padovanojome išskirtines dovanas. Skambėjo fleitos muzika ir nuoširdūs pasisakymai. Jautėmės kaip viena, graži „Jaukių namų“ šeima. Ačiū Jums, kiekvienam mūsų gerbėjui, mylėtojui, Jūs – ypatingi! Draugaukime ir toliau, o mes pažadame Jums atplukdyti įvairių gėrybių iš Kūrybos šalies!
Grafikos paroda „Namai“ -2019 m. gegužės 6 d., pirmadienis
Gegužės 4 d. sukvietėme bičiulius į antrąją personalinę Salomėjos Jurėnaitės (19) parodą „Namai“. Tai dešimties ofortų ciklas, kuriame jaunoji menininkė pasakoja apie dvi šalis, kurios jai tapo namais. Lietuva ir Japonija. Kviečiame apžiūrėti parodą iki birželio 30 d., o patikusius darbus galėsite užsisakyti, taip paremdami jaunosios kūrėjos būsimas studijas Jungtinėje karalystėje, kur ji studijuos orientalistiką.
„Jaukių namų“ svečiai -2019 m. gegužės 6 d., pirmadienis
2019 m. balandžio 30d. sulaukėme garbių svečių – Japonijos Parlamento nario p. Yasuhisa Shiozaki su žmona. Juos lydėjo Japonijos ambasadorius p. Shiro Yamasaki su žmona. Šis vizitas vyko ambasadoriaus iniciatyva, nes jis vertina mūsų darbą tiek plėtojant verslo bei kultūros mainus su Japonija, tiek įamžinant vicekonsulo Č.Sugiharos atminimą. Svečiai susidomėję apžiūrėjo mūsų gaminių ekspoziciją, taip pat įdėmiai klausė trumpos edukacijos apie lino kelią bei mūsų kuriamą draugystės tiltą su Japonija.
2019 m. kovo 21 d. savo bičiulius sukvietėme į vakaronę įdomia tema apie Lietuvos ir Japonijos kultūrų panašumus ir skirtumus. Nors mūsų šalis skiria 8000 kilometrų atstumas, tačiau parodėme, kad tolima gali būti labai artima.
Japonijos ambasadoriaus vizitas „Jaukiuose namuose“ -2019 m. kovo 21 d., ketvirtadienis
Džiaugiamės, kad savo užimtoje dienotvarkėje mus aplankyti atrado laiko Japonijos ambasadorius p.Shiro Yamasaki su žmona p. Yuko. Garbūs svečiai mus aplankė vasario 15d., Lietuvos Nepriklausomybės dienos išvakarėse, prieš iškilmingus renginius Kauno mieste. Ambasadorius padėkojo už mūsų pastangas kuriant Lietuvą su Japonija jungiantį tautų tiltą.
Pasidalinkite savo įspūdžiais! -2019 m. kovo 21 d., ketvirtadienis
Nuo šiol galime visam pasauliui papasakoti savo įspūdžius iš „Jaukių namų“. Mielai laukisme visų pas mus svečiavusių atsiliepimų bei nuotraukų. Komentuoti galite angliškai, vokiškai, prancūziškai, japoniškai, hebrajiškai bei rusiškai.
Naujienlaiškis