Paieška
Filters
Close
RSS

Naujienos

Grafikos paroda „Namai“ -2019 m. gegužės 6 d., pirmadienis
Gegužės 4 d. sukvietėme bičiulius į antrąją personalinę Salomėjos Jurėnaitės (19) parodą „Namai“. Tai dešimties ofortų ciklas, kuriame jaunoji menininkė pasakoja apie dvi šalis, kurios jai tapo namais. Lietuva ir Japonija. Kviečiame apžiūrėti parodą iki birželio 30 d., o patikusius darbus galėsite užsisakyti, taip paremdami jaunosios kūrėjos būsimas studijas Jungtinėje karalystėje, kur ji studijuos orientalistiką.
„Jaukių namų“ svečiai -2019 m. gegužės 6 d., pirmadienis
2019 m. balandžio 30d. sulaukėme garbių svečių – Japonijos Parlamento nario p. Yasuhisa Shiozaki su žmona. Juos lydėjo Japonijos ambasadorius p. Shiro Yamasaki su žmona. Šis vizitas vyko ambasadoriaus iniciatyva, nes jis vertina mūsų darbą tiek plėtojant verslo bei kultūros mainus su Japonija, tiek įamžinant vicekonsulo Č.Sugiharos atminimą. Svečiai susidomėję apžiūrėjo mūsų gaminių ekspoziciją, taip pat įdėmiai klausė trumpos edukacijos apie lino kelią bei mūsų kuriamą draugystės tiltą su Japonija.
2019 m. kovo 21 d. savo bičiulius sukvietėme į vakaronę įdomia tema apie Lietuvos ir Japonijos kultūrų panašumus ir skirtumus. Nors mūsų šalis skiria 8000 kilometrų atstumas, tačiau parodėme, kad tolima gali būti labai artima.
Japonijos ambasadoriaus vizitas „Jaukiuose namuose“ -2019 m. kovo 21 d., ketvirtadienis
Džiaugiamės, kad savo užimtoje dienotvarkėje mus aplankyti atrado laiko Japonijos ambasadorius p.Shiro Yamasaki su žmona p. Yuko. Garbūs svečiai mus aplankė vasario 15d., Lietuvos Nepriklausomybės dienos išvakarėse, prieš iškilmingus renginius Kauno mieste. Ambasadorius padėkojo už mūsų pastangas kuriant Lietuvą su Japonija jungiantį tautų tiltą.
Pasidalinkite savo įspūdžiais! -2019 m. kovo 21 d., ketvirtadienis
Nuo šiol galime visam pasauliui papasakoti savo įspūdžius iš „Jaukių namų“. Mielai laukisme visų pas mus svečiavusių atsiliepimų bei nuotraukų. Komentuoti galite angliškai, vokiškai, prancūziškai, japoniškai, hebrajiškai bei rusiškai.
Naujienlaiškis